Záujem o ENERGOFÓRUM stúpa aj vďaka množstvu atraktívnych noviniek

Prestížna konferencia sa uskutoční 12. a 13. októbra v Jasnej pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Záujemcovia o účasť majú na registráciu už len necelý mesiac.

ENERGOFÓRUM® tento rok spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu. Dvanásty ročník podujatia však prinesie aj množstvo zaujímavých noviniek a prekvapení. Účastníci konferencie sa môžu tešiť v prvom rade na nabitý program, o ktorý sa postarajú renomovaní spíkri nielen zo Slovenska, ale i zahraničia.

Hviezdami konferencie budú prominentný stratég Nenad Pacek, ktorý firmám poradí, či investovať a rozvíjať energetický biznis napríklad aj na Slovensku a tiež vyhľadávaný expert na marketing produktov v energetike Robert Seeger. Program sa zameria na najnovšie trendy v tomto sektore. Nebudú chýbať prednášky a diskusie na témy, ako napríklad inteligentná energetika, smerovanie domáceho trhu s elektrinou či postavenie zemného plynu v energetickom mixe. Podrobnejšie informácie o programe sú dostupné na webovej stránke:

http://www.energoforum.sk/sk/konferencie/energoforum-2017/program/

Ďalšou novinkou konferencie sú nové lukratívne priestory wellness hotela Grand**** v Jasnej. V nádhernom prostredí Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách sa stretnú nielen významné osobnosti energetického biznisu a odborníci z branže, ale aj zástupcovia finančného sektora a médií.

Aj vďaka tomu je ENERGOFÓRUM® ideálnym miestom na vzájomnú inšpiráciu, získavanie nových užitočných kontaktov a udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov. S blížiacim sa termínom konferencie stúpa aj počet prihlásených, jej kapacity sú však obmedzené. Záujemcovia o účasť sa môžu prihlásiť pohodlne online tu:

http://www.energoforum.sk/sk/konferencie/energoforum-2017/prihlaska/

Zdroj: sféra, a.s.