Unikátna služba od VSE. Svoje platby sledujte a nastavujte on-line

Nový portál www.overeniezaloh.sk dnes sprístupnila spoločnosť Východoslovenská energetika a.s. svojim zákazníkom z radov domácností. Odberateľom tak umožní získať prehľad o výške zálohových platieb vo vzťahu k reálnej spotrebe v platnom 12-mesačnom zúčtovacom období.

Nová aplikácia na overenie záloh je dôkazom, že VSE neustále vyvíja kroky, aby bola bližšie k zákazníkom a ponúkla im atraktívne služby. „Aplikácia na základe zadanej spotreby elektriny k danému dňu namodeluje výšku zálohových platieb do konca fakturačného obdobia tak, aby zákazník predišiel nedoplatku, resp. preplatku,“ vysvetľuje fungovanie novej služby Miroslav Kulla, riaditeľ divízie Obchod VSE. „Zákazníci ocenia, že si môžu okamžite overiť správnosť nastavenia svojich zálohových platieb,“ zdôrazňuje význam unikátnej aplikácie M. Kulla. „A v prípade potreby, prostredníctvom služby WEBCENTRUM a v súlade so spotrebou, upraviť výšku záloh,“ dodáva. Samozrejme aplikácia dáva odberateľom podnet, ako regulovať ďalšiu spotrebu elektriny.

On-line služby

Spoločnosť predpokladá, že aplikáciu budú využívať zákazníci, ktorí uprednostňujú on-line prostredie. Navyše je aplikácia prispôsobená na využívanie v mobilných zariadeniach.

Pre týchto zákazníkov už spoločnosť ponúka služby WEBCENTRA, s ktorým domácnosti i firmy bezplatne získavajú nepretržitý prístup k údajom o spotrebe elektriny, faktúrach a ich úhrade či zvolenom spôsobe platby. Službu si môžu sprístupniť na stránke www.vse.sk

Na web stránke VSE predáva aj produkty

Prostredníctvom on-line formuláru na www.vse.sk si vedia zákazníci objednať alebo predĺžiť platnosť zvýhodneného produktu Úspora. Na stránke www.PrudVyhod.sk zasa Kartu výhod a Biznis kartu výhod.

Zdroj: VSE