AMPER 2017 - Svet elektroenergetiky a informatiky

Najväčšia elektrotechnická udalosť v regióne strednej Európy sa bude konať v termíne 21. – 24. 3. 2017. V halách brnenského výstaviska sa predstaví 600 vystavovateľov z 22 krajín sveta. TERINVEST, usporiadateľ veľtrhu očakáva 45 000 návštevníkov.

Odborníci a technicky zameraná verejnosť sa môže tešiť na viacero unikátnych noviniek, často vo svetovej premiére, prezentovaných v 3 výstavných halách. Medzi vystavovateľmi budú zastúpené popredné svetové koncerny, tradičné české a slovenské firmy. Veľtrhu dominujú vystavovatelia z kľúčových odborov elektroenergetiky, automatizačnej a riadiacej techniky, inteligentných elektroinštalácií, elektronických súčiastok a modulov. Ďalej sa budú prezentovať významné firmy z oblasti zabezpečenia a osvetlenia. Novo sa predstavia spoločnosti v odbore telekomunikácie. 

Súčasťou veľtrhu bude rozsiahly sprievodný program tvorený odbornými konferenciami, seminármi, školeniami a workshopmi na aktuálne odborné témy. V hale V bude prebiehať FÓRUM AUTOMATIZÁCIE, živý program prednášok s podtitulom Automatizácia mení priemysel. Na vonkajšej ploche prebehne obľúbená prehliadka elektromobilov a hybridov AMPER MOTION. Medzi ďalšie sprievodné akcie patrí AMPER START UP podporujúci nových a začínajúcich podnikateľov  alebo AMPER SMART CITY – konferencia a prezentácia venovaná konceptu chytrých miest. Veľtrh bude zahájený súťažou o najprínosnejší exponát veľtrhu ZLATÝ AMPER.

Viac na www.amper.cz.

Zdroj: Terinvest, spol. s.r.o.